KURUMSAL

1991 Yılında elit konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri yapılar inşa etmeyi” hedeflemiş 25 yıllık tecrübe dolu bir inşaat firmasıdır.

Serdar İnşaat’ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Diğer taraftan müşterilerinin bir an evvel evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini hızla ve zamanında tamamlamak ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Serdar İnşaat, müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…